2020. gada 3. augusts
Vārdadienas:
Augusts
Grūtdieņiem Kungs dod žēlastību!
(Sak 3:34)

Neko nedariet sāncensības vai
tukšas slavas dēļ, bet pazemībā
vērtējiet cits citu augstāk par sevi.
(Flp 2:3)

Dievkalpojumi

svētdienās 11.00

Tezē svētbrīdis

sestdienās 19.00
 Atsāksies septembrī

Kancelejas darba laiks

trešdienās un piektdienās
no 11.00 līdz 13.00,
ceturtdienās no 14.00 līdz 18.30

Draudzes mācītājs

Guntars Dimants
E-pasts: guntars.dimants@lelb.lv
Tālr.: +371 29461947
Pieņem ceturtdienās no 14.00 līdz 18.30 draudzes kancelejā.

Kontakti

Adrese: Brīvības iela 119,
Rīga, LV-1001
Tālr. +371 67377236
E-mail: jaunagertrudes@lelb.lv
<< Skatīt kartē

Draudzes priekšnieks
Vilis Kolms
E-mail: vilis@latnet.lv
Tālr. +371 29473213
Pieņem trešdienās un
piektdienās no 11.00 līdz 13.00

Valdes priekšsēdētājs
Agris Eglītis
E-mail: agris.eglitis@gmail.com
Tālr. +371 26330046
Pieņem ceturtdienās
no 15.00 līdz 18.30

Pieteikšanās: 22042928 (Ilze Gailīte)
Jauniešu grupas jaunumi facebook.com
  DSC00714a_39

Dievs vēlas ne tikai mūs pestīt, bet arī, lai mēs pieaugtu Kristū, taptu pārveidoti viņa līdzībā, kļūtu atziņas pilni un nestu daudz labu augļu. Tieši jaunības laiks ar tā kāri pēc zināšanām, vēlmi veidot sevi par krietnu cilvēku ir labākais Dieva atziņas sējas laiks. Tur, kur ir sēja, neizbēgami pienāk pļauja!

Jauniešu grupa pulcējas baznīcā sestdienās plkst. 16.00, lai sadraudzībā studētu Svētos Rakstus, piedalītos radošajās darbnīcās, spēlētu aktīvas un izzinošas spēles. Šīs tikšanās norisinās no septembra līdz jūnijam. Un tas nav viss – jaunieši kopīgi dodas ekskursijās un izbraukumos, piedalās draudzes pasākumos, nometnēs, baznīcas uzkopšanas talkās.

Fotoalbums

Mūsu draudzē aktīvi darbojas Jauniešu grupa. Katru sestdienu, sākot no plkst. 16:00, pa draudzes kancelejas durvīm baznīcā sarodas jaunieši. Viņi dodas uz mazo telpu virs mācītāja kabineta, kur ir viņu “štābiņš”.

Savās tikšanās reizēs grupas dalībnieki:
‌- kopā ar evaņģēlistu Tāli Freimani studē Bībeli un uzzina daudz jauna par Dievu;
‌- kopā ar brīvprātīgajiem draudzes locekļiem piedalās radošajās darbnīcās un apgūst jaunas un noderīgas prasmes un zināšanas;
‌- spēlē aktīvas, komandu saliedējošas, zināšanas papildinošas un aizraujošas spēles;
‌- mācās darboties komandā, veidot attiecības un rūpēties vienam par otru.
Jauniešu vakaros piedalās jaunieši no dažādiem Rīgas rajoniem, tie ir draudzes locekļu bērni, viņu klasesbiedri, brālēni vai pagalma draugi. Mēs esam atvērti visiem.

Šie vakari nav vienīgā Jauniešu grupas aktivitāte
. Kopā mēs dodamies ekskursijās un izbraukumos, kalpojam dievkalpojumos, organizējam nometnes, pasākumus, teatrālus uzvedumus, strādājam baznīcas uzkopšanas talkās.
Piedalīties Jauniešu grupas aktivitātēs aicināti jaunieši vecumā no 11 līdz 25 gadiem. Vecākie jaunieši - tie, kam jau ir 18 un vairāk gadu, mīļi gidīti Jauniešu grupas vadītāju komandā.
Mīļie draudzes locekļi, kas vairs nav tik jauni! Bērni un jaunieši ir mūsu draudzes nākotne. Viņi ir tie, kam priekšdienās būs jārūpējas, lai Kristus gaisma neapdzistu pasaulē. Savukārt mums ir jāgādā, lai viņi iepazītu Dievu, lai Kristus mīlestība iemājotu viņu sirdīs.

Sniegt atbalstu mūsu Jauniešu grupai var dažādos veidos:
‌- aicinot jauniešus, piemēram, savus bērnus un mazbērnus, nākt uz Jauniešu vakariem un piedalīties mūsu rīkotajos pasākumos;
‌- finansiāli, lai varētu sarūpēt nepieciešamos materiālus un apmaksāt transporta izdevumus, dodoties kopīgos izbraukumos;
‌- kalpojot komandā. Jo vairāk būs palīdzīgu roku, jo interesantāks, daudzveidīgāks un kvalitatīvāks būs mūsu kopīgais sniegums;
‌- kalpojot Jauniešu vakaros, lai jaunieši nebūtu “atrauti” no draudzes, lai veidotos stipras un mīļas attiecības. Iespējams, arī kāds no jums spēj novadīt kādu radošo darbnīcu vai praktisko nodarbību, iemācot jauniešiem kaut ko jaunu un noderīgu viņu turpmākajā dzīvē;
‌- ar pārtikas produktiem, jo augošam cilvēkam vajag ne tikai garīgu, bet arī miesīgu stiprinājumu. Varbūt kāds no jums sajutīs sirdī aicinājumu pagatavot mūsu sestdienas vakariem sviestmaizes vai mājās ceptus cepumus… Mēs par to ļoti priecātos.
- ar foršām lietiņām. Mēs gribam iekārtot ap sevi patīkamu vidi. Skaists šķīvis, lampiņas, interesants priekšmets vai kāds mūzikas instruments varētu lieliski iederēties mūsu jauniešu telpā. Kas vienam lieks, otram prieks!

Ilze, Jauniešu grupas vadītāja 

 

Pieteikties jaunumiem

Vārds: 
E-pasts: 
   Pieteikties

Konts ziedojumiem

RĪGAS JAUNĀ SVĒTĀS ĢERTRŪDES
EVANĢĒLISKI LUTERISKĀ DRAUDZE
Reģ. Nr. 90000302018
A/S Swedbank LV93HABA0551005442468
Mājaslapas administratore Vita Avotiņa
E-mail: vita_avotina@inbox.lv
Tālr. 29117408
© 2019 Jaunagertrudesdraudze.lv
Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPRO »