2020. gada 31. oktobris

(Ps 59:17)

Rīta agrumā,
kad vēl bija tumšs, Jēzus
izgāja laukā un, nogājis kādā
vientuļā vietā, lūdza Dievu.
(Mk 1:35)

Ceturtdienas dvk novembrī nenotiek

Uzzini vairāk >>

Iesvētību kurss
trešdienās 19.00
baznīcas mazajā zālē
Uzzini vairāk >>

Konsultācijas un atbalstu

sociālo problēmu risināšanā
iespējams saņemt katra mēneša
2. svētdienā no 10.00 līdz 11.00 baznīcas priekšnamā (narteksā)

Tālr. 26331770 (Alda)

Nedēļas nogale "Gaujaslīčos"

2020. gada 17. 19. jūlijs

Programmā
: lekcijas, dievkalpojums, lūgšanas, brīvā laika aktivitātes un ļoti gardas maltītes.

Pieteikšanās:
vita_avotina@inbox.lv vai 29117408.
Dalības maksa: pieaugušajiem 25,00 EUR, bērniem līdz 12 gadem  bez maksas.

Ierašanās "Gaujaslīčos" 17.07. no 18.00, prombraukšana 19.07. ap pusdienas laiku.
Adrese: "Gaujaslīči", Dzirnavu iela 45, Cēsis, Cēsu nov.
Karte

DSC04528_28

Vasaras nometne 2019

Mūsu draudzes ikgadējā nometne arī šovasar notika “Gaujaslīčos” – gleznainā Vidzemes dabas stūrītī pie Gaujas. Bija prieks par to, ka šoreiz vasaras nometnē piedalījās lielāks draudzes locekļu skaits, nekā jebkad agrāk. Kuplāks bija arī jauniešu pulciņš. Par viņu labsajūtu rūpējās un dažādas aktivitātes organizēja un vadīja draudzes jauniešu grupas vadītāja Ilze Gailīte.

Nometnes moto: ,,Tāpat kā mēs esam viens, lai viņi ir pilnīgā vienībā." (Jņ. 17:22-23), noteica mērķi: būt vienotiem ticībā un lūgšanās Dievam, kā arī sadzīviskos pasākumos – sadraudzībā, sarunās, sporta un galda spēlēs, muzicēšanā un āra aktivitātēs –, lai tuvāk un labāk iepazītu vienam otru.  Mācītāja Guntara Dimanta un evaņģēlista Tāļa Freimaņa nolasītās lekcijas klausītājiem ļāva skaidrāk saskatīt vardarbības un grēka saikni, izprast grēksūdzes atbrīvojošo un dziedinošo iedarbību, tādejādi padziļinot izpratni par Kristus krusta pestījošo nozīmi katram no mums. Kā vēlāk uzsvēra Tālis: “Atgriešanās pie Vienprātības grāmatas luteriskās mācības par privātbikts īstenošanas nepieciešamību vismaz reizi gadā, iespējams, dažiem bija zināma atklāsme. Tomēr iepriecināja klausītāju izteiktais nodoms par to domāt un praktizēt.”

Fotoalbumi
"Vasaras nometne 2019"
"Vasaras nometne 2018"

DSC04316a_30

2017. gada vasara

Fotoalbums

Vieta, kur gribas atgriezties. Tādi ir “Gaujaslīči” – slaidu priežu ieskautais viesu nams, ko apsaimnieko mācītājs Artis Eglītis ar dzīvesbiedri Helēnu. Arī mēs atgriezāmies, lai augusta pirmo nedēļas nogali pavadītu draudzes kopībā, baudot apkārtējās dabas jaukumu un viens otra sabiedrību.

Draudzes otrās vasaras nometnes moto bija: “Lai jums būtu dzīvība un būtu pārpārēm”. Kā izteicās nometnes dalībniece Anita: “Nu kur vēl labāku saukli var izdomāt!” Programmā bija lekcijas, diskusijas, dievkalpojums, svētbrīži, Tezē lūgšana, radošā darbnīca, pārgājiens un atpūta pie Raiskuma ezera, kā arī filmu vakars.

Lekciju “Dzīvība pārpārēm” lasīja mācītājs Guntars Dimants, “Žēlastības līdzekļi un dzīvība” – teologs Edmunds Vizla un “Par pēdējām lietām un dvēseli” evaņģēlists Tālis Freimanis. Lektori savos priekšlasījumos gan atgādināja daudziem jau zināmu informāciju, gan pastāstīja vēl nezināmas lietas.

DSC04106a_30
Vasaras nometne 2016

1.-3. jūlijā, pašā vasaras plaukumā, „Gaujaslīčos”, Cēsīs, norisinājās mūsu draudzes vasaras nometne.

Atpūtas kompleksā "Gaujaslīči", kas atrodas Cēsu pilsētas nomalē Gaujas senlejas krastā, jau vairākus gadus saimnieko mācītājs Artis Eglītis ar sievu Helēnu. Neatlaidīgi strādājot, viņi pārvērta nolaisto un piesmakušo kādreizējās sanatorijas ēku par jauku atpūtas stūrīti, ideāli piemērotu draudžu nometņu un citu pasākumu rīkošanai.

Ērti izvietojušies mums atvēlētajās istabiņās, sapulcējāmies gaišā ēdamtelpā, kur ar lūgšanu un dziesmām atklājām mūsu draudzes pirmo vasaras nometni. Un tad, Dievam pateicību pienesuši, sēdāmies pie galda, lai baudītu Helēnas sarūpēto vakariņu mielastu. Un tas patiesi bija mielasts: vārīti jaunie kartupelīši, sautēti vistu stilbiņi, desiņas, dārzeņu salāti, garda ķiploku mērce un, uzkodām, sulīgs arbūzs.