Vasaras nometne 2019
Gaujaslīčos, Cēsīs, 12.–14. jūlijā

Mūsu draudzes ikgadējā nometne arī šovasar notika “Gaujaslīčos”, gleznainā Vidzemes dabas stūrītī pie Gaujas. Bija prieks par to, ka šoreiz vasaras nometnē piedalījās lielāks draudzes locekļu skaits, nekā jebkad agrāk. Kuplāks bija arī jauniešu pulciņš. Par viņu labsajūtu rūpējās un dažādas aktivitātes organizēja un vadīja draudzes jauniešu grupas vadītāja Ilze Gailīte.

Nometnes moto: ,,Tāpat kā mēs esam viens, lai viņi ir pilnīgā vienībā." (Jņ. 17:22-23), noteica mērķi: būt vienotiem ticībā un lūgšanās Dievam, kā arī sadzīviskos pasākumos – sadraudzībā, sarunās, sporta un galda spēlēs, muzicēšanā un āra aktivitātēs –, lai tuvāk un labāk iepazītu vienam otru.  Mācītāja Guntara Dimanta un evaņģēlista Tāļa Freimaņa nolasītās lekcijas klausītājiem ļāva skaidrāk saskatīt vardarbības un grēka saikni, izprast grēksūdzes atbrīvojošo un dziedinošo iedarbību, ko sniedz piedošana, tādejādi padziļinot izpratni par Kristus krusta pestījošo nozīmi katram no mums. Kā vēlāk uzsvēra Tālis: “Atgriešanās pie Vienprātības grāmatas luteriskās mācības par privātbikts īstenošanas nepieciešamību vismaz reizi gadā, iespējams, dažiem bija zināma atklāsme. Tomēr iepriecināja klausītāju izteiktais nodoms par to domāt un praktizēt.”

Nometnes noslēguma dievkalpojuma tēma (Mt 5:20-26) par izlīguma un piedošanas nepieciešamību katra kristieša dzīvē ļāva mums to izprast kā tīkamu upuri un patiesu kalpošanu Dievam. Lasi tālāk

Vasaras nometne 2019
Kontaktu forma
* Vārds Uzvārds:
* E-pasts:

Tezē svētbrīži
notiek sestdienās 19.00
Sk.Tezē jaunumus

Atsāksies rudenī

Kristus saka: "Visu, ko jūs esat darījuši vienam no šiem Maniem vismazākajiem brāļiem, jūs esat Man darījuši." Mt 25:40

(Tallinas, Brīvības un Cēsu
ielas krustojumā)