Galerijas » Reformācijas 500. gadadiena

"Citu pamatu neviens nevar likt kā to, kas jau likts, un tas ir Jēzus Kristus."( 1 Kor 3:11)

2017. gads ir Reformācijas jubilejas gads. Pirms 500 gadiem mūsu ticības tēvs Mārtiņš Luters spēra drosmīgu soli. Tas bija 1517. gads, kad 31. oktobrī Luters ar savām 95 tēzēm izraisīja tādu garīgo zemestrīci, kas satricināja un pārveidoja pasauli. Lai arī tradicionāli pieņemts, ka reformāciju aizsāka Mārtiņš Luters, patiesībā nav šaubu, ka tas bija Kristus, kam Luters kalpoja un centās visās lietās būt paklausīgs. Luters iedziļinājās Svētajos Rakstos.Reformācija - Kristus Baznīcas atjaunošana, atgriešanās pie Svētajiem Rakstiem, pie evaņģēlija vēsts visā tās pilnībā un skaidrībā. Lutera reformācijas pamats bija patiesā, skaidrā Dieva Vārdā, Kristus evaņģēlijā pārvērsta sirds.

Sola Fide - vienīgi ticība;
Sola Scriptura - vienīgi Raksti;
Sola Gratia - vienīgi žēlastība;
Solus Christus - vienīgi Kristus un
Soli Deo Gloria - vienīgi Dievam gods!
Āmen.

"Es nekad negribētu neko citu domāt kā tikai to, ka Kristus augšāmcelšanās ir notikusi taisni manis dēļ." ( Mārtiņš Luters)

Sirsnīga pateicība Dievam par skolotāju Guntu un Sindiju, Martu, Esmeraldu un brālīti, Robertu, Niku, Rolandu, Linardu! Tik daudz brīnišķīgu piedzīvojumu bija, ejot Mārtiņa Lutera takās, uzzinot, kā tas viss noticis toreiz pirms 500 gadiem, un pateicoties, ka varam piedzīvot tādu laiku, ka varam lasīt, klausīties un savā sirdī uzņemt Dieva Vārdu, lasot Bībeli. Iepazināmies arī ar Lutera Rozes tapšanu un veidojām svētku pārsteigumus mūsu draudzei - cepumus ar Lutera rozi, rotājumus un gaismas laterniņas kopīgai sadraudzībai pēc dievkalpojumā mīlestībā, sirsnībā un pateicībā.

Lasi vairāk
Sk.Tezē jaunumus

Atsāksies 23. oktobrī

Lasi vairāk

.
"Viņš tev ir teicis, cilvēk, kas ir labs, ko Kungs no tevis prasa - spriest taisnu tiesu, mīlēt žēlastību, pazemībā staigāt ar Dievu."
Mih 6:8

(Tallinas, Brīvības un Cēsu