Galerijas » Baznīcu nakts 2019

7. jūnijā plkst. 18.00 baznīcu zvanu skaņas aiztraucās pāri Rīgas namu jumtiem, aicinot rīdziniekus uz Baznīcu nakts pasākumiem.

Arī mūsu draudze rūpīgi sagatavojās ciemiņu uzņemšanai, izrotājot savu dievnamu ar meijām un ziediem, sagatavojot skanīgu koncertu programmu un interesantas nodarbes pieaugušajiem un bērniem. Mūsu viesiem tika dāvāta iespēja gidu vadībā iepazīt baznīcu – tās vēsturi un ikdienu –, apskatīt izcilā latviešu gleznotāja Jāņa Rozentāla altārgleznu, ērģeles, lielo zvanu un torņa pulksteņa mehānismu, kā arī noklausīties meiteņu kamerkora “TONIKA” priekšnesumu un ērģelnieces Lilitas Ozolas sniegto koncertu. Savukārt draudzes jaunieši pie baznīcas ieejas aicināja nācējus piesēst pie uzklātiem galdiņiem, lai sadraudzībā stiprinātos ar kafiju un sarūpētiem gardumiem.

‌Baznīcu nakts ir noslēgusies – svētīga, skanīga, draudzīga. Paldies visiem mīļajiem draudzes locekļiem, kas piedalījās Baznīcu nakts organizēšanā un viesu uzņemšanā! Kunga Jēzus Kristus žēlastība un Dieva mīlestība, un svētā Gara sadraudzība lai ir ar jums visiem! (2 Kor. 13:13)

ceturtdienās 19.00,
sākot ar 22.08.

Tezē svētbrīži
atsāksies septembrī
Sk.Tezē jaunumus

Atsāksies rudenī

"No ikviena, kam daudz dots, daudz prasīs un, kam daudz uzticēts, no tā vairāk atprasīs."
Lk 12:48

(Tallinas, Brīvības un Cēsu