"Tu jau no agras bērnības pazīsti Svētos Rakstus.
Tie tev dod gudrību, lai tu... kļūtu pilnīgs un būtu
sagatavots ikvienam labam darbam.” *

Svētdienas skola
jau ir sākusies!

Nodarbības notiek svētdienas dievkalpojumu laikā baznīcas mazajā zālē.
Mīļi gaidīti visi bērniņi un vecāki!
Mēs tiekamies lielās zāles pirmajos solos plkst. 11.00.
Uzzini vairāk.

“Svabadībai Kristus mūs ir atsvabinājis. Tad nu stāviet stipri
un neļaujieties atkal iejūgties kalpības jūgā."
(Gal 5:1
Reformācijas svētku dievkalpojums
1. novembrī plkst. 19.00

1517. gadā, Visu Svēto dienas priekšvakarā, Vitenbergas universitātes profesors un Pils Baznīcas (Shlosskirche) priesteris Mārtiņš Luters publiskai apspriešanai izlika 95 Tēzes. Šīs tēzes tika publiskotas ar mērķi uzsākt debates par baznīcas jaunieviesto indulgenču (grēku atlaižu zīmju) tirdzniecības praksi.

Tas bija aizsākums tam, ko mēs šodien pazīstam, kā Lutera Reformāciju. Lai gan disputs par indulgencēm nebija un nav pamatā Luteriskās baznīcas ticības apliecinājumam, uzsāktās sarunas ievadīja plašu un neatgriezenisku Baznīcas reformāciju un Luteram izdevās izmainīt priekšstatus par ticību un tās lomu cilvēka dzīvē.

"“Ceri uz To Kungu un dari labu, paliec savā zemē un
dzīvo ar godu. Meklē savu prieku savā Kungā, tad Viņš tev dos, pēc kā tava sirds ilgojas!”

(Ps 37:3,4)
Pļaujas svētki mūsu draudzē

Fotoalbums
7. oktobrī mūsu draudze svinēja Pļaujas svētku dievkalpojumu, slavēdama un pateikdamās Dievam par Viņa dāvāto svētību laukiem un dārziem un to nestajiem augļiem. Savukārt bērni kuplā pulciņā kopā ar skolotājām Ilzi un Daci uzsāka Svētdienas skolas gaitas. Pēc dievkalpojuma draudzes locekļi sapulcējās mazajā zālē pie skaisti dekorēta galda, lai sadraudzībā nobaudītu pašu sarūpētos un pagatavotos gardumus.

‌Pļaujas svētki ir pateicības diena, un to aizsākums ir meklējams dziļā cilvēces vēsturē. Šie ir vieni no lielajiem svētkiem. Psalma vārdiem runājot, tie aptver cilvēka darbu un dzīvi posmā no cerības uz prieku. Pavasarī cerībā, ticībā tiek sēts un stādīts, un tas ir patiess prieks, ja rudens pienāk ar bagātīgu pļauju un ražas ievākšanu.

‌‌Draudzes ekskursija 2018
15. septembrī pa maršrutu: Rīga – Talsi – Dundaga – Mazirbe – Rīga

Fotoalbums
Sestdienas rītā mūsu baltais buss raiti ripoja pa gludo Ventspils šoseju. Lai braucienu laiku izlietotu lietderīgi, evaņģēlists Tālis Freimanis noturēja Bībeles stundu, cita starpā pastāstot daudz interesanta par senās Palestīnas aitu ganu parašām. Kā pirmo apskatījām Talsu evaņģēliski luterisko baznīcu, kas pakalnu virs ezera rotā jau kopš 1567. gada. Talsu draudzes locekle un mūsu laipnā gide Gita mūs iepazīstināja ar baznīcas vēsturi un draudzes ikdienu, pastāstot arī par ievērojamo talsinieku – mācītāju Kārli Amendu un viņa draudzību ar pasaulslaveno komponistu Ludvigu vān Bēthovenu.

‌* 2Tim.3:15, 17

Lasi vairāk
Sk.Tezē jaunumus

Atsāksies 23. oktobrī

Lasi vairāk

.
"Viņš tev ir teicis, cilvēk, kas ir labs, ko Kungs no tevis prasa - spriest taisnu tiesu, mīlēt žēlastību, pazemībā staigāt ar Dievu."
Mih 6:8

(Tallinas, Brīvības un Cēsu